O společnosti TAURUM reality s.r.o.

V roce 2016 jsme založili společnost TAURUM finance s.r.o. poskytující finanční a investiční konzultace. Pro dokompletování trojúhelníku služeb, které spolu úzce souvisí - finance, reality, investice, vzniká společnost TAURUM reality s.r.o., která si klade za cíl poskytovat kompletní služby týkající se realit pro stávající maijtele, kteří chtějí nemovitost prodat, pro kupující, kteří chtějí nejen koupit, ale potřebují řešit financování, rekonstrukci, stěhování, výrobu nábytku apod..., a i pro investory, pro které je investice do nemovitostí vhodným doplněním jejich investičního portfolia.

Hana Procházková

Prací realitního makléře se zabývám od roku 2009. Nejprve se jednalo o přivýdělek ke konci studia na VŠ, ale po jeho dokončení jsem se rozhodla pokračovat, vytrvat a svoje podnikání pořádně rozběhnout. Bylo pár chvil, kdy jsem přemýšlela, zda má smysl pokračovat, ale sbíráním zkušeností a postupným přívalem stále spokojenějších zákazníků se mi povedlo vybudovat si dobré jméno.

Svoji práci mám velmi ráda. Baví mě řešit záležitosti spojené s prodejem nemovitostí a nalézat řešení. Baví mě komunikovat s oběma stranami a ladit detaily prodeje. Je to pro mě hra a ta hra je pokaždé úplně jiná. Práci okolo prodeje nemovitosti dělám na maximum s absolutním nasazením a věnuji se jí až do posledního puntíku.

Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupujícího ve chvíli, kdy si přebírá klíče od nemovitosti, jeho nadšení z mojí dobře vykonané práce. To je pro mě ta nejlepší tečka na závěr a za to Vám, moji milí klienti, děkuji.

Jan Štěpánek

Po tom, co jsem sbíral zkušenosti v podnikání jako živnostník, nebo jako zaměstnanec v menších firmách nebo ve velké nadnárodní korporaci, jsem rád, že je mohu nyní zúročit ve službách, které dodáváme klientům, ať už v TAURUM finance s.r.o. nebo v TAURUM reality s.r.o.

Je krásný pocit propojit to co umíme s tím, co klientům přináší užitek a radost. V našich firmách jsou skvělí lidé a díky tomu vytváříme atmosféru produktivní, klientsky orientovanou a etickou.

Pokud bych měl říci 3 slova, které charakterizují můj přístup k podnikání, tak je to: odvaha, vytrvalost, etika. To je koktejl, díky kterému nacházím radost ve své práci, kterou se snažím přenášet na spolupracovníky i klienty.

Jana Krohová

Ve svém pracovním životě jsem 17 let spolupracovala s velkou nadnárodní společností, kde jsem měla možnost vyzkoušet různé pozice, ale vždy se záměrem na klienta a jeho potřeby. Při práci realitního makléře tyto získané zkušenosti zúročuji a zároveň mám možnost učinit své klienty šťastnými právě díky mé práci. To je to, z čeho mám největší radost.

Já sama  jsem si ve svém soukromém životě dosud vyzkoušela pozici nájemníka, kupce i stavebníka, řešila problémy s financováním a komunikovala s bankami i dalšími úřady a vím, že to není občas jednoduché, ale vždy se mi podařilo dojít do vysněného cíle.

Věřím, že i s Vámi, mými budoucími klienty, také společně dojdeme do Vašeho vysněného cíle a na tuto spolupráci se velmi těším.

Jan Junek

Práce realitního makléře je práce opravdu různorodá. Jako makléř se setkávám s mnoha klienty, kteří vždy mají své specifické podmínky a požadavky. Společně hledáme řešení, které pro všechny zúčastněné je to nejlepší.  A to je přesně to, co mě na mé práci baví. 

Rád potkávám nové lidi a ještě raději v situacích, kdy vím, že jim opravdu mohu pomoci a ulehčit od starostí, kterých v dnešním světě mají i tak dost. Kupředu mi žene pocit, že někomu pomáhám posunout a změnit mu život k lepšímu. 

Práce realitního makléře je i nesmírně obohacující. Neustále si s nově přicházejícími situacemi rozšiřuji své obzory a posouvám se dopředu. Jen tak s čistým svědomím vím, že mohu nabízet lepší a lepší služby klientům.